piątek, 8 kwietnia 2016

Nowomodne sztachety plastykowe na każdą zimę.Zimowa pora jest szczególnie męczącym czasem dla plotki plastikowe na plot i furtkę sztachetowa, zwłaszcza jeśli jest snieżna. Długotrwałe opady śniegu, wiatry, zamiecie oraz mrozy rodem z Syberii przetrwają tylko najmocniejsi. Do takich z mocniejszych sztachet należą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To cynk sprawia, że te płot przetrwa sporo lat.

Panele ogrodzeniowe posiadają gwarancje wytrzymałości. Na skutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli elementów ze stali w płynnym cynku o temperaturze 440-460 stopni Celsjusza. Wtedy na powierzchni stali zachodzi proces dyfuzji. Stal i cynk zawiązują wspólną powłokę stopowa, na której odkłada się jeszcze powłoka czystego cynku. Powłoka stopowa wywołuje, iż powłoka Zn jest nierozdzielnie złączona ze stalowym podkładem, a panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na rdzewienie.

Ocynkowany panel na nowoczesne ogrodzenia można ponadto elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej estetyczny wygląd.
Najlepsze lakiery proszkowe w bogatej kolorystyce spośród gamy RAL ponadto podwyższają trwałość plot z PCV na ogrodzenie i bramę ogrodzeniowa
panelowego na rdzewienie. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla człowieka a także środowiska. W procesie malowania

plot plastykowe na plot i bramkę ogrodzeniowanie wykorzystuje się żadnych toksycznych rozpuszczalników, zaś w końcowym procesie wzmacniania powłoki nie zachodzi wydzielanie niepożądanych substancji do powietrza.
Decydując się na przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy wiec nie tylko ekologiczni, objawiamy się też daleko idącym pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie zmieni kształtu, nie rozerwie się, natomiast jego zabarwienie nie zmienia się i będzie radował nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz